За Хуамаи

ПРЕДМЕТИ НА ХУМАИ

Контрола на квалитет
Прилагодена шема
Гаранција по продажба

HuaMai ПРЕГЛЕД

99
ПРИКЛУЧОК СЕРИЈА
99
ИЗВОЗНИ ЗЕМЈИ
99
ИСКУСТВО / ГОДИНИ
99
Примена индустрија

Најнови производи

Делови за виљушкар приклучоци за виљушкар Челични ротатори за валање на хартија
Делови за виљушкар приклучоци за виљушкар Челични ротатори за валање на хартија
Декември 15, 2017
Опис на производот Niuil 3 тон Информации за дизел виљушкар 1. Мотор: 3 тон дизел виљушкар цена со јапонски ISUZU и YANMAR мотор 2. Висина на подигнување: 3.0m, 3.5m, 4m, ...
Кина хидраулични ефикасни виљушкари камион приклучоци Повеќенаменски спојка
Кина хидраулични ефикасни виљушкари камион приклучоци Повеќенаменски спојка
Декември 15, 2017
Спецификации Хидраулични ефикасни виљушкар приклучоци за повеќенаменски менгеме MOQ: 1 единица Материјал: челик производител Хидраулични ефикасен виљушкар додатоци мулти ...
Механички индустриски вилушка прицврстување Хидраулични Стабилизатор на товар
Механички индустриски вилушка прицврстување Хидраулични Стабилизатор на товар
Декември 15, 2017
Спецификации Виљушкар за механички приклучок со стабилизатор на оптоварување MOQ: 1 единица Материјал: Челик Тип: Спреј за пренос Не сместена за пренос CE TUV ISO Механички приклучок виљушкар со оптоварување ...

Контакт Сега