Rreth Huamai

HUAMAI PËRPARËSITË

Kontrollit të Cilësisë
Skema Custom
Garanci pas shitjes

HuaMai PËRMBLEDHJE

99
Shtojca SERIES
99
VENDET E EKSPORTIT
99
EKSPERIENCA / VJET
99
Industria e Zbatimit

PRODUKTET E FUNDIT

Pjesët për Forklift Pjesët e Forklift Rrotullues çeliku Rrotullues i letrës
Pjesët për Forklift Pjesët e Forklift Rrotullues çeliku Rrotullues i letrës
Dhjetor 15, 2017
Përshkrimi i Produktit Niuil 3 ton Diesel Forklift Truck Information 1. Motor: Çmimi 3 ton diesel forklift me japonez ISUZU dhe YANMAR motor 2. Lartësia e ngritjes: 3.0m, 3.5m, 4m, ...
Bashkangjitjet e kamionëve me hidraulikë të lartë hidraulike të përdorura për shumë qëllime
Bashkangjitjet e kamionëve me hidraulikë të lartë hidraulike të përdorura për shumë qëllime
Dhjetor 15, 2017
Specifikimet Forklift hidraulike efikase kamionë attachments multi qëllim pirg MOQ: Njësia 1 Materiali: prodhues çeliku Hidraulike efikase kamionë kamionë attachments multi p ...
Ngarkuesi mekanik i forcave industriale Ngritëse Stabilizuesi i ngarkesës hidraulike
Ngarkuesi mekanik i forcave industriale Ngritëse Stabilizuesi i ngarkesës hidraulike
Dhjetor 15, 2017
Specifikimet Forklift me mekanizëm mekanik me stabilizues të ngarkesës MOQ: Njësia 1 Materiali: Çelik Lloji: Sideshift Jo-shtjellës CE TUV ISO Forklift attachment mekanik me load s ...

Kontaktoni Tani