За Хуамаи

ПРЕДМЕТИ НА ХУМАИ

Контрола на квалитет
Прилагодена шема
Гаранција по продажба

HuaMai ПРЕГЛЕД

99
ПРИКЛУЧОК СЕРИЈА
99
ИЗВОЗНИ ЗЕМЈИ
99
ИСКУСТВО / ГОДИНИ
99
Примена индустрија

Најнови производи

2.7ton Популарни не-странични вилушки
2.7ton Популарни не-странични вилушки
Може 24, 2018
Опис на производот Не-странични стеги за вилушкари Еве ги деталите за стандардните конфигурации: Дизел-виљушкар со оптоварување со капацитет 3,000kg Број на модел: CPCD30 Equippe ...
2.2ton не-странични стеги за вилушка за виљушкар
2.2ton не-странични стеги за вилушка за виљушкар
Може 24, 2018
Опис на производот 2.2ton Не-странични стеги за вилушка за виљушкар (G07B22) Спецификации Употребени во ракување со многу видови на брановидни, метални и дрвени контејнери, како и ...
10ton виљушкар резервни делови / вилушка вилушка вилушка вилушки
10ton виљушкар резервни делови / вилушка вилушка вилушка вилушки
Може 24, 2018
Опис на производот Квалитет: ISO, CE и 1 сертификат за вчитување на сертификати за тестирање изработен според ISO2328-2007 и стандардот EN12100-1: 2003 стандард 3 време преоптоварување на EACH вилушка ...

Контакт Сега

GTranslate Please upgrade your plan for SSL support!