Rreth Huamai

HUAMAI PËRPARËSITË

Kontrollit të Cilësisë
Skema Custom
Garanci pas shitjes

HuaMai PËRMBLEDHJE

99
Shtojca SERIES
99
VENDET E EKSPORTIT
99
EKSPERIENCA / VJET
99
Industria e Zbatimit

PRODUKTET E FUNDIT

2.7ton Përfundon përçarjet e forta të jo-dorës
2.7ton Përfundon përçarjet e forta të jo-dorës
Mund 24, 2018
Product Description Non-Sideshifting pirun Clamps Këtu janë detajet e konfigurimeve standarde: Diesel kamion vilë me kapacitet 3,000kg ngarkesës Numri Modeli: CPCD30 Equippe ...
2.2ton Masa për heqjen e pirunit të jo-dorës
2.2ton Masa për heqjen e pirunit të jo-dorës
Mund 24, 2018
Përshkrimi i Produktit 2.2ton Përforcuesit e jo-anësorë për pirun (G07B22) Specifikimet Përdoren në trajtimin e shumë llojeve të kontenierëve të valëzuar, metalike dhe druri, si dhe ...
Forklift 10ton Pjesët Pjese Kembimi / Lloji i Forklift Forks
Forklift 10ton Pjesët Pjese Kembimi / Lloji i Forklift Forks
Mund 24, 2018
Përshkrimi i produktit Cilësia: ISO, CE dhe 1 milion certifikata e testit të ngarkimit Made sipas ISO2328-2007 dhe EN12100-1: 2003 standarde 3times mbingarkesë në çdo fork guara ...

Kontaktoni Tani

GTranslate Please upgrade your plan for SSL support!